EQUIPS 4X1000

CLASSIFICACIÓ:

PRIMER: EQUIPO A.   TEMPS: 14:20             

1: Maite Rivero  3:46.

2: Jaume Ribalta. 3:03

3: Viki Muñoz. 4:31

4: Rachid touili. 3:00

SEGON:  Yetis Collserola     TEMPS: 14:26            

1: Alicia Calomardo. 3:37 I PRIMERA FEMINA

2. Antonio Martinez. 3:30

3. Lucia Martinez. 3:50

4. Alexandre Calomardo. 3:29

 

TERCER Netflix Series      TEMPS: 14:55                   

1: Jeronimo Castillejo. 3:11

2: Anna Lopez. 4:13

3: Carlos Salinas. 3:13

4: Carme Fonsalba 4:18

 

QUART  Ali & Company      TEMPS: 15:27            

 

1: Marga Vivanne. 4:00

2: Alí Azzakhmam. 3:20

3: Judith Fernandez. 4:50

4: Jordi Pecanins 3:17

 

CINQUÈ: SUPERVIVENTES   TEMPS: 16:11             

Ordre de sortida dels components

1: Cesar Elko.  3:25

2: Sonia Marin. 4:08

3: Bea Ramos.  5:06

4: Miguel Angel Sanz. 3:32

 

SISÈ:  Atope-CEAC     TEMPS:16:14                   

 

1. M. Angels Martinez. 4:50

2. Antonio Alarcon. 3:59

3. Jose Luis Garcia. 3:37

4. Mariana Horja 3:48

 

SETÈ  L´equipet       TEMPS 16:45                     

Ordre de sortida dels components:

1. Sergi Garcia. 2:50 PRIMER CLASSIFICAT MASCULÍ

2. Rosa Padilla. 4:42

3. Pilar PÍ. 4:41

4. Jaime Garcia: 4:32

 

VUITE:  SALVAME DE LUXE     17:05    

1: Anna Junqué.4:16

2: Elena Gomez. 5:18 

3: ROBERT: 3:56 .

4: RAFA: 3:35

 

NOVÈ: DESMADRAOS 2.0    17:47          

1: Joan Aranda. 3:01 

2. Mireia Albuixech. 5:47

3: Mercè Finestres. 5:32

3. Toni Garcia. 3:27

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[07/09/2013]
Partit d’exhibició a Sant Vicenç entre Dani Pascual i Bernat Jaume

[21/09/2013]
Semifinals del Torneig del Nat’s entre Dani Pascual i Iker Pajares

 

[21/09/2013]
Primera ronda del Torneig Nat’s entre Xavi Blasco i Javier Arguña

 

[20/09/2013]
Primera ronda del Torneig Nat’s entre Jordi Nova i Alex Luque

 

[21/09/2013]
Primera ronda del Torneig Nat’s entre Edu Nadal i Gerard Montaño

 

[20/09/2013]
Primera ronda del Torneig Nat’s entre Dani Pascual i Toni Reillo

 

[21/09/2013]
Primera ronda del Torneig Nat’s entre Yifan Xue i Joan García

 

http://squash.appchana.com/index.php?lligaId=1